Paslaugos | kognityvinė ir elgesio, schemų terapija, mindfulness
118
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-118,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-14,qode-theme-starflix,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Paslaugos

Teikiamos paslaugos :

 

Individualios konsultacijos suaugusiems ir paaugliams (nuo 14m.)

Porų psichoterapija

Mindfulness grupės bei individualūs užsiėmimai

Psichoterapinės grupės

Supervizijos

Seminarai įmonėms ir įstaigoms

Konsultacijas galiu teikti nuotoliniu būdu

Kalbos: lietuvių ir anglų

Procesas:

 

Atvykę į terapiją būsite maloniai sutikti. Drauge aptarsime Jūsų problemas bei lūkesčius. Pagal poreikį duosime atlikti pradinius psichologinius testus, įvertinančius Jūsų būseną. Tada drauge nutarsime dėl psichoterapijos tikslų bei sudarysime planą jiems pasiekti. Psichoterapijos eigoje nuolat vertinsime, kaip mums einasi, ir koreguosime veiksmų planą, kad kuo greičiau ir efektyviau pasiektume tikslą.

Psichoterapijos pabaigoje aptarsime progresą ir pasiruošime ateičiai: pakartosime išmoktas strategijas ir suplanuosime, kaip jas galėsite panaudoti vėliau be psichoterapeuto pagalbos. Kognityvinė elgesio terapija yra orientuota į naujų įgūdžių mokymąsi praktikoje, todėl tarp sesijų prašysime Jūsų įsipareigojimo atlikti tam tikras užduotis savarankiškai. Mūsų tikslas – padėti Jums kuo greičiau įgyti įgūdžių, kurie padės Jums savarankiškai susitvarkyti su sunkumais.

 

Kognityvinė elgesio psichoterapija yra trumpalaikė. Paprastai klientams reikia maždaug 12 susitikimų. Sudėtingesniais atvejais – 18-24 kartų. Tačiau kartais, esant itin didelei motyvacijai ir nesudėtingoms problemoms, gali užtekti ir 4-6 sesijų. Tuo tarpu schemų terapija yra ilgalaikė terapija, skirta gydyti sudėtingiems, ilgalaikiams sutrikimams ir gali trukti gerokai ilgiau. Viena terapinė sesija trunka 60min.